Z okazji Dnia Matki, w sobotę 27 maja, Centrum Medyczne Magnolia Park zaprasza mamy na kompleksowe porady urodowo-zdrowotne w ramach wydarzenia „Odmieniamy mamy”.

- Chcemy stworzyć możliwość spotkania się w jednym miejscu z lekarzami różnych specjalizacji. Tego dnia będziemy koncentrowali się na urodzie i zdrowym trybie życia. Dzień Matki to radosne święto, dlatego czeka nas wiele konkursów z nagrodami. Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy, które są otwarte na zmiany, chcą zadbać o zdrowie i odkryć w sobie piękno, oddając się w ręce profesjonalistów – mówi Ewa Łempicka, manager Centrum Medycznego Magnolia Park.

Pakiet urodowo-zdrowotny obejmować będzie konsultacje dietetyka klinicznego, lekarza medycyny estetycznej, badania i rekomendacje trychologiczne (dotyczące kondycji i zdrowia włosów), a także przegląd stomatologiczny. W efekcie każda z pań otrzyma na zakończenie dossier urodowo-zdrowotne na swój temat.

Mamy wezmą również udział w lekcji wizażu, podczas której dowiedzą się, jak dobierać kosmetyki do potrzeb swojej skóry. Otrzymają także prezenty, między innymi bon na zakupy w salonie Clinique, bon na makijaż okazjonalny, a także kosmetyki. Zapisy trwają pod numerem telefonu: 666 390 803. Mamy mogą zapisywać się osobiście lub zostać zgłoszone przez swoje dzieci. Liczba miejsc ograniczona.

Uczestniczki wezmą udział w konkursie, w którym nagrodą główną będzie wielka metamorfoza o wartości 6,5 tys. zł. Mama, która najlepiej uzasadni, dlaczego to ona chciałaby przejść przemianę, otrzyma zestaw nagród. Spotka się z dietetykiem klinicznym Centrum Medycznego, który zaplanuje jej spersonalizowany jadłospis. Zostanie zaproszona na zabiegi z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej – lekarze Centrum doradzą najlepsze dla niej rozwiązania. Dodatkowo weźmie udział w indywidualnej lekcji urody w Clinique, a o jej fryzurę zadbają eksperci salonu Broadway.

Zwyciężczyni metamorfozy odmieni garderobę pod okiem Magdy Zabierzowskiej - doświadczonej stylistki, personal shoppera Magnolia Park. Metamorfozę uwieczni fotograf Fotojoker, a powstałe zdjęcia zostaną wydane w formie fotoksiążki. Poza nagrodą główną na uczestniczki czekać będzie 5 zaproszeń na zabiegi w Centrum Medycznym Magnolia Park, między innymi na: depilację laserową, peeling węglowy czy fotoodmładzanie. - Wspólnie z Centrum Medycznym Magnolia Park chcemy poszerzać świadomość zdrowotną naszych klientów. Dlatego już po raz trzeci zapraszamy wspólnie naszych klientów na bezpłatne badania profilaktyczne – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. – Duża popularność poprzednich wydarzeń pokazuje, że takie inicjatywy mają sens i są potrzebne – dodaje.

Największa galeria handlowa na Dolnym Śląsku regularnie angażuje się w promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Na co dzień klienci mają do dyspozycji bezpłatne, zewnętrzne boisko multifunkcyjne, a także darmową strefę do Street Workoutu. Magnolia Park jest jedyną galerią handlową, która proponuje takie udogodnienia.

„Odmieniamy mamy”, Centrum Medyczne Magnolia Park, Magnolia Park, Wrocław - ul. Legnicka 58, 27 maja, zapisy: tel. 666 390 803.