- Cel jest jeden. To czas, w którym powinnniśmy sobie pomagać, dlatego my także chcemy, chociażby w ten minimalny sposób, włączyć się do tej wzajemnej, międzyludzkiej pomocy i solidarności. Zapraszamy także innych przedsiębiorców do tego, żeby póki jeszcze mogą, dzielili się tym, co mają z tymi, którzy mają gorzej - mówi Paweł Czuma, członek zarządu Telewizji Echo24.

- Echo24 to jest coraz większa rozpoznawalność marki, ale też coraz większy zasięg. Naziemna telewizja cyfrowa multipleks lokalny, ale też sieci kablowe, więc ten zasięg i dotarcie do lokalnego społeczeństwa są dosyć duże i z dnia na dzień rośnie. Oprócz tego szeroko zakrojona działalność w internecie. Tam też można oglądać telewizję Echo24 w ciągłym streamingu, więc warto, a dodatkowo przedsiębiorcę to nic nie kosztuje, więc to same plusy - dodaje Tomasz Nykiel, członek zarządu Telewizji Echo24.

- Na przykład restauratorzy przestawili się teraz na dowozy, inne fimry także zmieniły swoje profile i gdzieś muszą o tym informować. Wykorzystują internet, a my doszliśmy do wniosku, że nic złego się nie stanie, jeśli także pomożemy im w tym zakresie i umożliwimy reklamowanie się za darmo na antenie Telewizji Echo24 - zaznacza Paweł Czuma, członek zarządu Telewizji Echo24.

- Chcemy jak najwięcej tych przedsiębiorców zachęcić i jak najwięcej tych spotów wyemitować - wyjaśnia Tomasz Nykiel, członek zarządu Telewizji Echo24.

Wszyscy przedsiębiorcy z Dolnego Śląska, których dotknęły skutki pandemii, mogą wysyłać zgłoszenia na adres sekretariat@echo24.tv.