Echo24 to głos lokalnej społeczności mieszkańców Wrocławia i okolic. To również współczesna telewizja, która towarzyszy widzom każdego dnia, publikując najświeższe informacje. 

Do tej pory mogliśmy się z Państwem spotkać na Bielanach Wrocławskich. Nadszedł jednak czas na zmiany. Od pierwszego czerwca gościmy w naszym nowym studiu przy ulicy Księcia Witolda 1.

Chcemy być jak najbliżej wszystkiego, co się dzieje w naszym mieście. Znajdujemy się niedaleko rynku, co powoduje, że jesteśmy tych informacji jak najbliżej. Tutaj też, w centrum Wrocławia, jest zlokalizowane nasze studio informacyjno-publicystyczne - mówi Tomasz Nykiel, członek zarządu Echo24.

To duży krok w rozwoju naszej stacji. Chcieliśmy być jak najbliżej naszych widzów. Chcieliśmy, żeby także oni widzieli nas z bliska - dodaje Paweł Czuma, członek zarządu Echo24.

A co o naszym nowym biurze myślą pracownicy redakcji?

Myślę, że to jest duży krok, jeżeli chodzi o przyszłość całej stacji. Wiadomo: nowe miejsce, nowa energia, która, mam nadzieję, pozostanie z nami jak najdłużej - sądzi Zuzanna Kuczyńska, redaktorka Echo24.

Telewizja Echo24 zmieniła swoje miejsce. Spotykamy się teraz przy ulicy Księcia Witolda, bo jednak telewizja powinna być blisko ludzi - twierdzi Marta Wrońska, redaktorka stacji. 

Nasze nowe studio, to również nowa jakość nagrań.

Studio jest bardzo nowoczesne, multimedialne - tłumaczy Józef Piejdak, operator kamery w naszej telewizji.

To wszystko po to, aby widzowie mogli zobaczyć jeszcze więcej i w jeszcze lepszej jakości. Zarówno nasi goście, jak i widzowie, będą zadowoleni - wyjaśnia Oliwia Stasiak, redaktorka Echo24. 

Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy jeszcze lepiej realizować naszą misję, czyli działanie na rzecz wrocławian i aglomeracji wrocławskiej - dodaje Paweł Czuma.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej nowej redakcji.