Straty w branży hotelarskiej wynoszą miliardy, dlatego niektóre z firm wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i udostępniają im swoje usługi w dużo niższych cenach. Można skorzystać z apartamentu na kwarantannę, który jest w stanie zastąpić nam mieszkanie, a nawet biuro.

Pokój hotelowy we Wrocławiu na czas kwarantanny

- Zmodyfikowaliśmy naszą ofertę biznesową i wyszliśmy z propozycją tego, aby kontrahenci mogli odbywać kwarantannę w naszych apartamentach  - mówi Agnieszka Orczyk, Branch Manager Exclusive Aparthotel MARINA.

Apartamenty są wyposażone w aneksy kuchenne oraz pralki, a jeśli klient prowadzi działalność gospodarczą, mogą zostać doposażone również w drukarka i skaner.

- Zredukowaliśmy proces zameldowania gościa do minimum przez telefon, a klucze są do odbioru w wyznaczonym miejscu, które ustalamy z gościem. Nasz dział sprzątający dostarcza pod drzwi w określonych okresach zestaw, który składa się ze świeżych ręczników, pościeli, środków do dezynfekcji, prania i utrzymania mieszkania w czystości - dodaje Agnieszka Orczyk, Branch Manager Exclusive Aparthotel MARINA.

Kwarantanna rodzinna? Wrocławskie hotele mają propozycję

Oprócz tego goście mogą korzystać z usług obsługi, która jest w stanie zrobić zakupy lub odebrać pocztę. Wystarczy wysłać SMS-a lub maila.

- Mamy kilka pełnych rodzin na kwarantannie. Duża część gości korzysta z usług, jak to tak nazywam, ale to tak naprawdę nasza potrzeba serca - wyjaśnia Agnieszka Orczyk, Branch Manager Exclusive Aparthotel MARINA.

Po wymeldowaniu się gości apartamenty zostawiane są na trzy doby, po czym obsługa dokładnie je sprząta. Mieszkania mogą pomieścić od 4 do 6 osób, a więc cała rodzina może tam odbyć kwarantannę.

CZYTAJ TAKŻE: