- Jako inne centrum organizujemy cykl koncertów inne koncerty. Pierwszy był tydzień temu w Kaszy i Paszy teraz mamy drugi w rowerach stylowych. Naszym celem jest pokazywanie, że Centrum Staromiejskie ma takie fajne, kameralne miejsca, w których też się mogą dziać różne ciekawe wydarzenia - mówi Barbara Celebucka, Inne centrum.

- Jest to bardzo ciekawa inicjatywa, chcemy wspierać takie inicjatywy. Poza tym widzimy, że jest to dobra opcja, żeby zorganizować takie wydarzenie w niecodziennym miejscu - dodaje Piotr Jaworski, rowerystylowe.pl.

Inne koncerty w Inne centrum

Cel Innego centrum to ożywienie wrocławskiego centrum staromiejskiego. Gwiazdą koncertu w sklepie rowerowym był Postman. Artysta to Ukraiński muzyk, piosenkarz i autor tekstów, która skupia się na relacjach międzyludzkich.

- Jest to zawsze ekscytujące, kiedy muzyk może zagrać w miejscu jeszcze nie odkrytym. Można wtedy napisać nową historię. Tworzę folk i czerpię z amerykańskiej klasyki - podkreśla Postman, muzyk.

Inne centrum stworzyło inne koncerty!

Cykl koncertów w lokalach usługowych ma uświadomić, mieszkańców, że w każdej przestrzeni można stworzyć coś ciekawego. Goście byli bardzo zainteresowani wydarzeniem.

- Mam bardzo blisko, a mam kilka kroków do sklepu. Jestem fanem muzyki i rowerów. Jestem ciekawy, jak to wyjdzie - mówi Jacek Sterczewski, Łokietka 5 - Infopunkt Nadodrze.

marca odbędzie się się kolejny koncert w ramach programu tym razem w barze mlecznym Viking zagra Kasia Berger i Bartek Ziętara, wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.