• Aktualności
  • Programy Echo24
  • Archiwum programów Echo24
  • Oglądaj na żywo
  • Aktualności
  • Programy Echo24
  • Archiwum programów Echo24
  • Oglądaj na żywo

Jarmark bożonarodzeniowy w Krośnicach

Hanna Galik 23.12.2019 o godzinie 16:54

Choinki, ozdoby świąteczne i jasełka. W krośnickiej szkole podstawowej klimat świąt pojawił się jeszcze przed pierwszą gwiazdką. W lokalnej szkole podstawowej rodzice wspólnie z dziećmi i nauczycielami zorganizowali jarmark bożonarodzeniowy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.

Aktualności

Kuźnia projektów w Agorze
Jeśli ktoś mógł pomyśleć, że przez pandemię projekty społeczne i kulturalne mają się nieco gorzej, to spieszymy ze sprostowaniem. W Centrum Kultury Agora właśnie rusza VI. Edycja „Kuźni Projektów”.
Firlej aktywizuje seniorów
Seniorzy w obecnej sytuacji często czują się samotni, odcięci od świata. Z pomocą przychodzi Ośrodek Działań Artystycznych Firlej, który od marca zeszłego roku pomaga seniorom.
Wrocławskie kluby wspierają WOŚP
Koszulka Roberta Lewandowskiego, autografy polskich skoczków lub rakieta Igi Świątek, która pomogła wygrać French Open. To tylko część sportowych aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. My postanowiliśmy sprawdzić, jak w 29. Finał zaangażowały się kluby z Wrocławia.
Ruszyły szczepienia na Covid-19 seniorów
To nie jest zwykły poniedziałek. Dziś ruszył program szczepień na Covid-19 dla seniorów po 70-tym roku życia. Seniorzy dziś mogą przyjąć pierwszą dawkę, kolejną dokładnie 15 lutego. Chętnych jest bardzo dużo i już wiadomo, że wszystkie terminy szczepień do końca marca są zajęte. Co z pacjentami, którzy chcą się zaszczepić - nie wiadomo. Wiadomo, że do Polski trafia dużo mniej szczepionek niż jeszcze kilka tygodni temu.
Pokaż wszystkie
  • Reklama
  • Zespół
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Do pobrania
  • Kontakt
  • kontakt@echo24.tv
2016 - 2018 | siedemjeden.com