Adresowany jest do wrocławian po pięćdziesiątym roku życia. Wrocławscy seniorzy znajdą w nim informacje, które zostały wyselekcjonowane specjalnie z myślą o nich.

Ważne wydarzenia kulturalne, sportowe czy rozrywkowe to tylko niektóre z tematów jakie podejmiemy. W programie znajdą się też porady zdrowotne i kosmetyczne.  Z myślą o wrocławskich seniorach zdecydowaliśmy się wyjść na przeciw ich potrzeb.

Prowadząca Małgorzata Sobańska - od dawna związana z wrocławską kulturą -ze swoimi gośćmi rozmawiać będzie na tematy zarówno codziennego życia seniora, ale również o wszelkich wydarzeń, które jednoczą dolnośląskich seniorów jak chociażby znane już dni seniora. Temu też poświęcony będzie pierwszy odcinek programu, który rusza już 12 września.

W kolejnych odcinkach programu zajrzymy m.in. do centrum medycznego i porozmawiamy o zdrowiu oraz konsultacjach medycznych.

Jak dodaje Małgorzata Sobańska - była śpiewaczka operetkowa, z zamiłowania aktorka i ukochana babcia dwójki wnucząt - poprowadzenie programu dla seniorów to dla niej nowe doświadczenie i świetna przygoda. Wszelkie tematy, które chcieliby państwo, aby znalazły się w programie można zgłaszać do naszej redakcji.