- To jest połączenie świata Wietnamu i Polski, te światy rzadko się spotykają i między innymi to nastanie w tę sobotę na scenie - mówi Ajda, członkini zespołu Francis Tuan.

- Z perspektywy osób, które przychodzą na koncerty mówią nam, że ta muzyka daje im dużo radości. Jest to pogodna twórczość i w trudnych momentach podobno ta muzyka dodaje ludziom skrzydeł - podkreśla Francis Tuan, wokalista zespołu.

Francis gra z zespołem już wiele lat, muzyka, którą artyści wykonują sami nazywają mistycznym popem, jest to połączenie muzyki rozrywkowej z głębokim przesłaniem i nastrojem. Zespół jest zgrany.

- Gramy razem z Francisem już ponad 10 lat, to już jest taka współpraca długoletnia i bardzo dobrze nam się gra. W składzie jesteśmy już utarci - mówi Paweł Drygas, członek zespołu.

Sobotni koncert we Wrocławiu ma promować pierwszą płytę zespołu Let’s Pretend, tytuł jest przewrotny, a przekaz składanki jest prosty, żeby udawać, ale pozytywnie, że żyjemy w lepszym świecie i jesteśmy zawsze skłonni do zgody. Na koncercie na uczestników będą czekać słodkie atrakcje.

- My na okładce płyty pojawiamy się z watami cukrowymi. Postanowiliśmy do tego nawiązać i podczas koncertu dla pierwszych 50 osób mamy przygotowaną watę cukrową - dodaje Francis Tuan, wokalista zespołu.

Dodatkowo oprócz zespołu Francisa wystąpi duet Pola Chobot i Adam Baran. Wstęp na sobotni koncert w klubie łącznik obok czasoprzestrzeni jest biletowany.