- Zachęcamy do kupowania wejściówek jak najszybciej. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Dzięki temu unikniecie tłoku i kolejek przy kasach pod Stadionem Wrocław w dniu meczowym. Przypominamy, że bilety w przedsprzedaży są tańsze o 5 zł - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Ceny biletów na trybuny B i D wynoszą 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 10 zł dla młodzieży w wieku 13-18 lat oraz młodzieży starszej w wieku ponad 60 lat. Z kolei bilety na trybunę C kosztują 30/25/10 zł, a na C Premium 40/30/10 zł. Nowością jest otwarta Trybuna A z darmowym parkingiem w cenie: 60/40/20 zł.

- Przypominamy, że dzieci do 13. roku życia wchodzą za darmo na wszystkie spotkania WKS-u. Dodatkowo seniorzy powyżej 60 lat oraz młodzież w wieku 13-18 na wszystkie sektory kupują bilety w cenie 10 złotych.

Kupno biletów on-line. To wiele korzyści: bilety można kupować bilety bez Karty Kibica; z jednego konta można kupić bilety nawet dla 10 osób; sprzedaż trwa do 2 godzin przed meczem. Samodzielnie da się wydrukować bilet lub zeskanować kod z telefonu na kołowrotku przy stadionie. 

- Ponownie specjalnie otwieramy Trybunę A, a do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na tę trybunę przysługuje darmowe miejsce na parkingu wielopoziomowym. Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego na podstawie okazania biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat - informują działacze.

Bilety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia. Wejściówki można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, ale również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Bilety dostępne również na naszych Wyspych Kibica Śląska Wrocław: Arkady, CH Borek, E.Leclerc.