Wydarzenie odbyło się 9 lutego w Barbarze. Wśród 40 wystawców znaleźli się artyści i rzemieślnicy tworzący ubrania, ceramikę, biżuterię i zabawki. 

- Szyję ręcznie ubrania i akcesoria. Możecie znaleźć u mnie wegańskie plecaki i odzież z naturalnych tkanin. Materiały, które wybieramy są przede wszystkim lokalne. Dbamy też o ekologię i przy tym robimy wszystko ręcznie - opowiada Aleksandra Bujewicz, projektantka. 

- Robię ilustracje inspirowane budynkami Wrocławia, ale też pieskami. Wystawiam się z koleżanką, Aleksandrą Czudżak - mówi Malwina Domaradzka, artystka. 

Targi Dobrego Designu są organizowane cykliczne od 5 lat. Dedykowane są wszystkim tym, którzy interesują się rękodziełem i chcą kupować produkty stworzone w Polsce.

- Takich marek jak moja znajdziecie na Dobrym Designie dużo. Jest nie tylko odzież, ale również piękna ceramika, grafika. Myślę, że warto po prostu inwestować w lokalnych twórców i rękodzieło, w przemyślane marki, które oprócz przemyślanego designu zwracają swoją uwagę na to z czego powstają - dodaje Aleksandra Bujewicz.

Podczas walentynkowej edycji można było kupić dla swojej drugiej połówki m.in ekologiczne kosmetyki, torby i plecaki, a nawet poduszki. 

- Są to prezenty z duszą, projektowane przez osoby, które sprzedają swoje wyroby. Z tego powodu warto podarować taką rzecz osobie, którą się kocha - tłumaczy Magdalena Grobelna-Jackowiak.

Kolejna edycja targów w Barbarze odbędzie się już 5 kwietnia. Hasłem przewodnim będzie tym razem wiosna.