Są policjantami pierwszego kontaktu. Diagnozują wspólnie z mieszkańcami lokalne problemy, ustalają ich przyczyny i pomagają w poszukiwaniu skutecznych sposobów ich rozwiązania. Swoją służbę, która nazwana jest obchodem, pełnią głównie przemieszczając się pieszo w ramach swojego rejonu służbowego. Mowa tutaj o dzielnicowych. Nasza telewizja wspólnie z dolnośląską policją i Gazetą Wrocławską organizuje plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego województwa dolnośląskiego. Kto bierze w nim udział, kiedy i jak można głosować? O tym w materiale Rafała Stefaniaka.

ABY ZAGŁOSOWAĆ KLIKNIJ >>> TUTAJ <<<

► Zwycięzcy zdobędą tytuł Najpopularniejszego Dzielnicowego Dolnego Śląska, dyplom i voucher na wyjazd na weekend do ośrodków wczasowych (czytaj więcej o nagrodach poniżej).

► Dyplomy i nagrody zostaną wręczone przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

► Głosowanie powiatowe będzie trwało od 15.12 br. do 8.01.2018 do godz. 21, a finał wojewódzki - od 9.01 do 19.01 do godz. 21.

► Partnerami plebiscytu są: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu i Telewizja Echo24. Patronatem honorowym objął go Paweł Hreniak, wojewoda dolnośląski.

► Wybieranie zwycięzców będzie polegało na głosowaniu w systemie SMS Premium. 1 SMS to koszt 2,46 zł. 1 SMS to 1 głos. 30 proc. dochodów z plebiscytu przekażemy Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Środki te trafią do rodziny podkom. Mariusza Koziarskiego, który zginął podczas akcji antyterrorystycznej w Wiszni Małej na początku grudnia br.