Zwycięzca aukcji będzie mógł spędzić z Robertem Lewandowskim jeden dzień. Burmistrz Żmigrodu szykuje dla niego moc atrakcji, także tych sportowych! Jak zapowiadają organizatorzy aukcji, będzie to także świetna okazja, aby zobaczyć jak w praktyce wygląda trudna sztuka kierowania drużyną mającą ponad 15 000 zawodników – gminą!

- Od lat gram z WOŚP i w tym roku nie mogło być inaczej. Zdecydowałem się „pójść pod młotek” w ważnym celu – zbiórki środków na rzecz wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Wiem, że były już na aukcjach kolacje z Robertem Lewandowskim, a nawet Robert Lewandowski z klocków Lego. Na tej aukcji dostają Państwo żywego, prawdziwego „Lewego” i niezwykłą okazję do spędzenia całego dnia w naszym pięknym Żmigrodzie – mówi Robert Lewandowski, burmistrz Żmigrodu.

Burmistrz przyznaje, że zastanawia się czy nie wylicytują go najbliżsi, którzy chcieliby aby więcej czasu spędzał właśnie z nimi. O tym jak wiele obowiązków spoczywa na władzach gminy, będzie miał okazję przekonać się zwycięzca aukcji, która trwa do 25 stycznia.
Jednak to nie koniec atrakcji, jakie przygotował na 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Żmigrodzki Sztab WOŚP. Impreza potrwa trzy dni. W piątek odbędzie się koncert muzyki elektronicznej oraz pokazy szkoły baletu „Sofija”. Sobota to przede wszystkim akcja krwiodawstwa, mecze siatkówki oraz koncerty rockowe.

Niedziela wypełniona jest sportowymi atrakcjami takimi jak m.in. paintball, mecze koszykówki, treningi fitness i mecz piłki nożnej – oczywiście z Robertem Lewandowskim w podstawowym składzie! Nie zabraknie też rajdów samochodowych oraz atrakcji na żmigrodzkim lodowisku. Gwiazdami niedzielnych koncertów będą Blade Loki, Wszem Wobec, Adrenalina i Stalker. O 20:00 czas na tradycyjne światełko do nieba!

Gmina Żmigród zaprasza do udziału we wszystkich wydarzeniach 26. Finału WOŚP w Żmigrodzie, a także na stronę:http://aukcje.wosp.org.pl/dzien-z-robertem-lewandowskim-i5948764 gdzie można wylicytować Dzień z Robertem Lewandowskim.